Doroczny "Letni Koncert Ogniska Muzycznego MOK"

MOK Marki MOK

 11 czerwca 2015    23:39


Marecki Ośrodek Kultury im. T. Lużyńskiego serdecznie zaprasza
w niedzielę 14 czerwca o godz. 18:00
na DOROCZNY "LETNI KONCERT OGNISKA MUZYCZNEGO MOK"

Wystąpią uczniowie klas: fortepianu, skrzypiec, gitary, trąbki i wokalu. Pedagodzy: Krzysztof Zajkowski,  Ryszard Mularczyk, Arkadiusz Denkiewicz, Elżbieta Obrębalska. Kierownictwo artystyczne koncertu: Krzysztof Zajkowski. Po koncercie w programie wręczenie nagród i dyplomów uczniom. Zapraszamy rodziców, opiekunów oraz rodzeństwo. W przerwie koncertu zapraszamy na kawę, herbatę, napoje oraz słodki poczęstunek..

Galeria

zdjecie: 77637
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry