UNIWERSYTET DZIECIĘCY MOK - "WIELKA POWTÓRKA"

MOK Marki MOK

 15 czerwca 2015    15:26

Marecki Ośrodek Kultury, piątek, 19.06.2015,
godzina 17:15 - zajęcia dla I roku
godzina 18:15 - zajęcia dla II roku

UNIWERSYTET DZIECIĘCY Mareckiego Ośrodka Kultury dla dzieci w wieku 7-12 lat. Prowadzenie zajęć: FUNIVERSITY. "WIELKA POWTÓRKA" Koszt: 25 zł. Obowiązują zapisy w sekretariacie MOK.

Rok kulturalno-oświatowy 2014/2015 z naukowymi warsztatami FUNIVERSITY właśnie dobiegł końca, ale żeby zostało nam w głowie wiele ciekawych eksperymentów, powtórzymy te najbardziej lubiane przez dzieci, przenosząc się na chwilę w świat tych najbardziej szalonych. Tego dnia na pewno nie zapomnicie!

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ UNIWERSYTETU DZIECIĘCEGO oraz WRĘCZENIE DYPLOMÓW I NAGRÓD ZA WZOROWE UCZESTNICTWO.

Galeria

zdjecie: 77806
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry