Rekrutacja do przedszkola. Ostatnie wolne miejsca w Chatce Puchatka !

START:    10 lipca 2015

Anna Golińska PrzedszkoleChatkaPuchatka

 18 czerwca 2015    14:30

Z wielką radością i dumą zaczynamy zapisy do naszej najmłodszej grupy, do Maleństw.
Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, których pociechy urodziły się w 2013 roku . Z myślą o dzieciach i rodzicach proponujemy Państwu darmowe indywidualne zajęcia adaptacyjne.
Po każdych zajęciach rodzice mają możliwość rozmowy z pedagogiem mającej na celu przybliżenie postępów dziecka. Zajęcia prowadzone są w małej grupie, co pozwala nauczycielowi skupić się na indywidualnych potrzebach dzieci i sprawia, że rodzice mają większy komfort psychiczny pozostawiając maluchy po raz pierwszy pod opieką obcej osoby.

W pakiecie zajęć, w ramach czesnego znajdują się warsztaty logopedyczne, zajęcia z psychologiem, j.angielski, warsztaty muzyczne, bajko-terapia, warsztaty plastyczne, rytmika, warsztaty kulinarne. W pakiecie oferujemy również wycieczki, wyjazdy, bale, teatrzyki, dni tematyczne w języku polskim i angielskim, wizyty ciekawych gości. Nasi mali twórcy biorą udział w wielu konkursach artystycznych, happeningach i wystawach. Zajęcia dodatkowo płatne min. basen, tenis, warsztaty teatralne.


Szczycimy się własną kuchnią i bogatym zapleczem gastronomicznym. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do zdrowego odżywiania, mamy możliwość indywidualnego ustalania diety. Posiłki nie są limitowane.

Każda grupa ma do dyspozycji dużą przestronną salę.
Miła atmosfera, przyjazne domowe otoczenie oraz fachowa opieka pedagogiczna, zapewnia dzieciom bezpieczne i radosne spędzanie czasu z nami.

W początkowej fazie usamodzielnienia, dzieci pod opieką pedagogów odwiedzają czasami rodziców, choćby po to, by dostać pokrzepiającego buziaka i wrócić spokojnie do zabaw na sali.
Serdecznie zachęcamy rodziców do jak najczęstszych rozmów z pedagogami prowadzącymi zajęcia adaptacyjne. Warto pytać o każdy nurtujący Państwa problem i zgłaszać uwagi. Konsultacje po zajęciach są naturalną częścią usamodzielniania Państwa dziecka.

Anna Golińska
Dyrektor Niepublicznego Przedszkola nr4
CHATKA PUCHATKA
Ul. Cicha 16 A
MARKI

Tel. 022 781-21-08
Tel. kom. 0504-963-044


http://chatka-puchatka.com.pl/

http://www.facebook.com/ChatkaPuchatkaMarki

Galeria

zdjecie: 77918
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry