VII Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie

Michał Suchecki UKSStruga

 29 czerwca 2015    00:55

Już po raz siódmy w Gnieźnie rozegrany został otwarty turniej w warcabach stupolowych (4-7.06.2015). Wydarzenie przyciągnęło czołowych polskich zawodników z całą trójką medalistów ostatnich Mistrzostw Polski na czele. Do zawodów przystąpiło 71 warcabistów, wśród nich czworo reprezentantów UKS Struga.

Na tle utytułowanych rywali bardzo dobrze zaprezentowała się Marta Bańkowska zajmując 11 miejsce - zaledwie jedną lokatę niżej niż aktualny Mistrz Polski. Nasza utalentowana zawodniczka odniosła w turnieju 3 zwycięstwa, 3 remisy i tylko jedną porażkę. Punkt mniej na swoim koncie zgromadzili dwaj młodzi zawodnicy UKS Struga - Bogdan Bańkowski (brat Marty) zakończył turniej na 26 pozycji, Martin Banaszek na 29. Teresa Jóśk sklasyfikowana została na 55 miejscu.

Galeria

zdjecie: 78558

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry