XV Rajd Katyński w Markach. Kolejne informacje.

START:    22 sierpnia 2015

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 29 czerwca 2015    11:34 Szanowni Państwo


otrzymaliśmy kolejny komunikat od organizatorów XV Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego. 22 sierpnia br. na specjalne zaproszenie Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" uczestnicy Rajdu przyjadą do Marek i złożą wieńce oraz zapalą znicze pod Pomnikiem Żołnierzy 1920 r. w Markach. Jeśli ktoś z Państwa w tym dniu znajdzie czas to prosimy o przybycie na cmentarz przy ul Bandurskiego. To będzie kolejne, ważne wydarzenie w dziejach naszego miasta. O godzinie przybycia motocyklistów do Marek poinformujemy w następnych komunikatach.


Zapraszamy serdecznie.


Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA"

Galeria

zdjecie: 78568
fot. 1
fot. 3
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry