Uroczyste zakończenie działalności Klubu Seniora Mareckiego Ośrodka Kultury im. T. Lużyńskiego w roku k.o. 2014/2015.

MOK Marki MOK

 30 czerwca 2015    16:51

Relacja: Uroczyste zakończenie działalności Klubu Seniora Mareckiego Ośrodka Kultury im. T. Lużyńskiego w roku k.o. 2014/2015. Oprawa muzyczna: Zespół "PAWARO"

 

    18 czerwca 2015 roku w Mareckim Ośrodku Kultury im. T. Lużyńskiego miała miejsce uroczystość z okazji zakończenia działalności Klubu Seniora MOKKlub Seniora tworzą osoby po 60 roku życia,emeryci, renciści z Marek oraz sympatycy z okolic miasta. W roku k.o. 2014/2015 w spotkaniach klubowych, wycieczkach, koncertach, prelekcjach oraz wielu innych formach dostosowanych do zainteresowań seniorów uczestniczyła grupa blisko 100 osób. Klubem kieruje oraz opracowuje program Krystyna Klimecka - dyrektor MOK przy ścisłej współpracy i jego realizacji z instruktorką k.o. Dorotą Czajkowską. We współorganizacji działalności Klubu uczestniczy jego Zarząd: przewodnicząca Teresa Strzelczykskarbnik Krystyna Czarneckasekretarz Alicja Marchela oraz członkowie Jadwiga Golińska-Kamińska oraz Ryszard Marchela.

    Z okazji zakończenia roku na życzenie seniorów zorganizowano zabawę taneczną z własnym prowiantem, z oprawą muzyczną Zespołu "PAWARO"  w składzie: Robert Chudzik - śpiew, instrumenty klawiszowe, akordeon, Waldemar Wąsik ? śpiew, instrumenty klawiszowe, saksofon, którzy wspaniale zaprosili przybyłych gości do spontanicznej (tańce) i wesołej zabawy (wspólne śpiewanie) w rytmach ulubionych przebojów z lat 80 - tych.

    Wszystkich zebranych tego popołudnia seniorów serdecznie przywitała Krystyna Klimecka - dyrektor MOKłącząc wyrazy uznania i zadowolenia ze spotkania w tak licznym gronie. Następnie nastąpił moment, w którym z rąk pani dyrektor członkowie Zarządu Klubu Seniora oraz pracownicy MOK otrzymali serdeczne podziękowania za całoroczną, wytrwałą współpracę w miłej i sympatycznej atmosferze zgodnie z przesłaniem"razem możemy więcej".

    Tego dnia rzeczywiście wszyscy byliśmy blisko siebie i sercem i duchem, bowiem tuż po wręczeniu dyplomów oraz książek Zarządowi Klubu nastąpiło bardzo miłe podziękowanie ? wyrażone pięknymi kwiatami oraz słowami uznania za bardzo udany rok k.o., ciekawy program, wspaniałą atmosferę - skierowane odSeniorów oraz pracowników w stronę dyrektor Krystyny Klimeckiej jak również całego zespołu Mareckiego Ośrodka Kultury im. T. Lużyńskiego, który, na co dzień przygotowuje, organizuje oraz podsumowuje przedsięwzięcia skierowane zarówno do dorosłych, młodzieży i dzieci. To praca bardzo emocjonująca, porywająca, w którą wkłada się pasję, dawkę otwartego serca i wiarę w ludzi, zwłaszcza, jeśli ludzie, którzy mogą z niej skorzystać czerpią z niej radość oraz odkrywają wachlarz pełen emocji.

    Aranżacje, znanych i lubianych melodii, jakie przygotował Zespół "PAWARO" cieszyły ucho słuchaczy i nie tylko, bowiem wykonywane przeboje zaprosiły na parkiet seniorów, którzy w tańcu odnajdują miłe wrażenia z bycia w grupie razem z innymi. To popołudnie zapisało się w Klubie seniora, jako zwiastun pełnego lata, które wszystkich zachęca do wakacyjnego wypoczynku również na wczasach organizowanych przez MOK (Darłówko, Krynica Zdrój).

    Wszystkim szanownym seniorom, sympatykom oraz przyjaciołom życzymy pięknego, spokojnego, słonecznego wypoczynku wakacyjnego. Do zobaczenia we wrześniu na inauguracji nowego roku działalności Klubu Seniora Mareckiego Ośrodka Kultury im. T. Lużyńskiego. Przed nami tradycyjne spotkania klubowe, wycieczki, spacery, prelekcje, wykłady, koncerty, wernisaże oraz wiele innych ciekawych wydarzeń.

Serdecznie zapraszamy!!!

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

 
[gallery columns="4" orderby="post_date"]

Galeria

zdjecie: 78636
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry