Uroczyste zakończenie sezonu artystycznego Zespołu Tańca Nowoczesnego ATUT w Mareckim Ośrodku Kultury im. T. Lużyńskiego

MOK Marki MOK

 30 czerwca 2015    16:55

Relacja:

 Uroczyste zakończenie sezonu artystycznego 2014/2015 Zespołu Tańca Nowoczesnego ATUT w Mareckim Ośrodku Kultury im. T. Lużyńskiego

 

    22 czerwca 2015 roku w Mareckim Ośrodku Kultury im. T. Lużyńskiego odbyło się uroczyste zakończenie sezonu artystycznego Zespołu Tańca Nowoczesnego ATUT, który od blisko 15 lat działa w MOK. Z wielkim zaangażowaniem i pasją zespół prowadzi Kinga Jakubowska - profesjonalistka, choreograf a jednocześnie pedagog i przyjaciel swoich podopiecznych.

    Podczas występu, dzieci i młodzież prezentowały  różne style taneczne: disco dance, dance show, taniec jazzowy czy hip-hop występując  solo, w duetach i fantazjach tanecznych wzbudzając swoimi popisami emocje wśród publiczności, która obdarowywała tancerki gromkimi brawami. Prowadząca zajęcia Kinga Jakubowska podziękowała gorąco swoim grupom za udział w zajęciach i ogromny wkład pracy oraz pogratulowała dotychczasowych osiągnięć zarówno grupom początkującym jak i tancerkom biorącym udział w turniejach tańca nowoczesnego. Po imponującym pokazie tanecznym przyszedł moment na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.

   Dyrektor MOK, Krystyna Klimecka, gorąco podziękowała i pogratulowała instruktorce zespołu wręczając jej dyplom i książkę, a następne obie panie wspólnie wręczyły wszystkim tancerkom i tancerzom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe dla wyróżniających się uczestników zajęć. Dyrektor MOK odebrała także serdeczne wyrazy wdzięczności od Zespołu za pomoc, nieustające wsparcie oraz możliwość rozwijania się w gościnnych murach Mareckiego Ośrodka Kultury, co w rezultacie przynosi znakomite efekty.

  Wszystkich chętnych, którzy interesują się tańcem i chcieliby pierwsze kroki postawić w Zespole Tańca Nowoczesnego ATUT zapraszamy na zajęcia we wrześniu. Tymczasem życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!!!

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

[gallery columns="4" orderby="post_date"]

Galeria

zdjecie: 78648
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry