Referendum w sprawie JOW-ów!

START:    6 września 2015

Mikołaj Szczepanowski

 7 lipca 2015    16:23

W zaplanowanym na 6 września br. roku referendum ogólnokrajowym w sprawach o szczególnym znaczeniu dla państwa odpowiemy na następujące trzy pytania:

Pytanie pierwsze: "Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach
do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej?".

Pytanie drugie: "Czy jest Pani/Pan za utrzymaniem dotychczasowego sposobu finansowania partii politycznych z budżetu państwa?".

Pytanie trzecie:"Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem zasady ogólnej rozstrzygania wątpliwości co do wykładni przepisów prawa podatkowego na korzyść podatnika?".

Link do postanowienia Prezydenta RP

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, referendum będzie wiążące tylko jeśli weźmie w nim udział 50% uprawnionych osób. To często nieosiągalny próg. Dlatego zachęcamy do wzięcia sprawy w swoje ręce i oddania głosu 6 września 2015 roku!

Szczególnie zachęcamy do udzielania pozytywnej odpowiedzi na pierwsze pytanie - o JOW-y! Dlaczego? Zapraszamy do lektury ulotki:

Materiał pochodzi z
Gazety Powiatu Wołomińskiego fakty.wwl

Galeria

zdjecie: 78736
fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry