Inwentaryzacja azbestu na terenie Marek

Paweł Pniewski UMMarki

 2 lipca 2015    15:24

Na terenie miasta Marki w lipcu br. zostanie przeprowadzona inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest.

W związku z rozstrzygnięciem konkursu - "AZBEST 2015!" w dniu 9 czerwca 2015 roku Burmistrz Miasta Marki podpisał porozumienie z Ministerstwem Gospodarki, dotyczące realizacji zadań przyjętych w "Programie Oczyszczania Kraju z Azbestu na lata 2009-2032". Na podstawie porozumienia miasto Marki otrzymało dotację w wysokości 18 300 zł (80% kosztów zadania) na realizację zadania pt. "Opracowanie Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu gminy miasta Marki". Wkład własny gminy wynosi 4 578 zł (20% kosztów zadania). Na realizację inwentaryzacji i opracowanie programu zawarto umowę z firmą WGS84 Polska Sp. z o.o z siedzibą w Milanówku.

W związku z powyższym, informujemy, iż w lipcu br. na terenie miasta Marki zostanie przeprowadzona inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest przez pracowników firmy WGS84 Polska Sp. z o.o.

Prosimy o wsparcie pracowników firmy WGS84 Polska Sp. z o.o w trakcie trwania inwentaryzacji, a także o udzielanie im niezbędnych informacji w celu pełnej inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest.

Przeprowadzona inwentaryzacja posłuży do opracowania programu usuwania wyrobów zawierających azbest, który umożliwi pozyskanie środków finansowych na usuwanie azbestu m.in. z gospodarstw indywidualnych.

Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Miasta Marki

Galeria

zdjecie: 78748
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry