AP Marcovia Marki zakończyła sezon 2014/2015

Marcin Boczoń Marcovia

 10 lipca 2015    18:22

26 czerwca oficjalnie i uroczyście zakończyliśmy sezon 2014/2015. Na zakończeniu, które zostało połączone z piknikiem rodzinnym pojawiło się bardzo dużo osób. Oprócz naszych zawodników i zawodniczek mogliśmy gościć również sporą grupę dzieci, które "jeszcze" nie przynależą do naszego klubu.Wśród zaproszonych gości znaleźli się p. Jacek Orych - Burmistrz Miasta Marki, p. Michał Woźnicki - Prezes Zarządu Mareckie Inwestycje Miejskie oraz p. Agnieszka Lużyńska - Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu.Piknik rodzinny oficjalnie otworzył Łukasz Zalewski, który serdecznie przywitał wszystkich, którzy przybyli na stadion przy ul. Wspólnej 12. Po krótkiej przemowie dzieci ruszyły korzystać z przygotowanych atrakcji. Dużym powodzeniem cieszyły się dmuchane kule do Bubble Football. Nie mniejszy zachwyt wzbudziły pozostałe atrakcje tj. dmuchane zamki, trampolina, wata cukrowa, lody, kiełbaski z grilla czy sushi.Każdy mógł tego dnia skorzystać również z darmowych porad znakomitego fizjoterapeuty. Michał Trzaskoma przez cały czas aktywnie doradzał naszym młodym zawodnikom co należy robić aby zmniejszyć ryzyko urazów. Tym, którzy z kolei się z nimi borykali wyjaśniał jak należy ćwiczyć żeby jak najszybciej powrócić do pełnej sprawności.Kolejnym punktem programu przygotowanego przez AP Marcovia Marki był mecz pomiędzy trenerami a rodzicami i sympatykami naszego klubu. Rywalizacja zakończyła się wysokim zwycięstwem zespołu Łukasza Zalewskiego.Tuż po zakończeniu tego pojedynku wręczono pamiątkowe dyplomy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom naszej Akademii. Dodatkowo pucharkami uhonorowani zostali wszyscy zawodnicy, którzy uzyskali awans do wyższych lig. W tym roku promocję taką uzyskały praktycznie wszystkie roczniki z zespołem seniorów na czele.

Tuż po zakończeniu wręczania nagród zespołowych i indywidualnych rozpoczął się pokaz Freestyle w wykonaniu Kamila Drzewuckiego. Jego niekonwencjonalne popisy wzbudziły zachwyt i podziw wśród zarówno naszych młodych zawodników jak i ich rodziców oraz opiekunów.Zwieńczeniem rodzinnego pikniku były przygotowane przez rodziców ogniska, przy których można było upiec kiełbaskę oraz spokojnie we własnym gronie podsumować miniony sezon.Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy naszego pikniku byli zadowoleni. Liczymy, że kolejny sezon również zakończymy z podobnymi sukcesami. Wszystkich tych, którzy chcą do nas dołączyć zapraszamy serdecznie na treningi. Ich rozpiska pojawi się na naszej stronie w momencie powrotu do zajęć wszystkich zespołów Akademii.

Galeria

zdjecie: 78787
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 8

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry