Zasłużeni dla Marek będą upamiętnieni w Parku Miejskim...

Arkadiusz Werelich

 14 lipca 2015    08:07Mój wniosek w sprawie stworzenia w Markach miejsca upamiętniającego osoby wybitnie zasłużone dla mareckiej społeczności - Alei Zasłużonych dla Marek. W piśmie sugerowałem Park Miejski, a jako pierwszą z uhonorowanych osób dr n. med. Sergiusza Hornowskiego - tu dziękuję Panu Antoniemu Widomskiemu za wspaniałe uzasadnienie.

Wczoraj otrzymałem odpowiedź Burmistrza Jacka Orycha w tej sprawie. Powiem tak - cieszę się, że mówimy w tej sprawie jednym głosem. Park Miejski będzie miał takie miejsce. Osobiście zależało mi na takim miejscu, a czy będą to nowe nasadzenia, czy wykorzystamy do tego istniejące drzewa - jest dla mnie sprawą drugorzędną. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w niedalekiej przyszłości Marki będą w posiadaniu pięknego, uporządkowanego i bezpiecznego miejsca spacerów.

 

 

Galeria

zdjecie: 78811
fot. 1
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry