Spotkanie z radną Sejmiku Województwa Mazowieckiego - Anną Krupką

Radek Dec PISMarki

 17 lipca 2015    21:5316.07.2015 r. (czwartek) mieliśmy możliwość gościć w Markach, na zaproszenie klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości, p. Annę Krupkę - radną Sejmiku Województwa Mazowieckiego.  Podczas spotkania poruszany był problem połączenia drogi wojewódzkiej nr 632 (DW632) (ulica Legionowa w Markach) z odcinkiem drogi ekspresowej S8 w pobliżu pawilonu handlowego na Strudze (Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego). Spotkanie było efektem skarg mieszkańców na tworzące się w tym miejscu korki oraz inne uciążliwości w ruchu kołowym.W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu mareckiego: Radosław Bartosik - wiceburmistrz Marek, Andrzej Rostek - przewodniczący klubu radnych Prawa i Sprawiedliwość w Markach, Urszula Paszkiewicz - radna Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej w Markach oraz Radosław Dec - radny Prawa i Sprawiedliwości w Markach. Radna Anna Krupka po zapoznaniu się z sytuacją i wysłuchaniu opinii mieszkańców i samorządowców zobowiązała się, że będzie interweniowała m.in. w Mazowieckim Zarządzie Dróg Wojewódzkim w sprawie wprowadzenia na omawianym obszarze ewentualnych zmian w zakresie organizacji ruchu kołowego zgodnych z postulatami zainteresowanych. Korzystając z obecności gościa, pani Annie Krupce został również pokazany pomnik katyńsko-smoleński, w parafii p.w. św. Izydora w Markach, wzniesiony dzięki zaangażowaniu członków Społecznego Komitetu Budowy w Markach Pomnika Katyńsko-Smoleńskiego. Następnie radny Radosław Dec oraz radna Anna Krupka udali się z samorządową wizytą do Radosława Korzeniewskiego, wójta gminy Dąbrówka w powiecie wołomińskim.

 

 

 

 

 

 

Galeria

zdjecie: 78842
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 7
fot. 8

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry