LETNI OBÓZ GOJU RYU KARATE DO - OSTROWO 2015

Piotr Wysocki UKSSanchin

 21 lipca 2015    08:41

W dniach 27.06. - 07.07.2015 r. w miejscowości Ostrowo k/Jastrzębiej Góry adepci Goju Ryu Karate Do spotkali się na letnim obozie rekreacyjno - sportowym aby przez 10 dni podnosić swoje umiejętności. Uczestnicy zostali podzieleni na 3 grupy treningowe w zależności od stopnia zaawansowania. Tematem przewodnim wszystkich zajęć były Kata czyli formy i Bunkai czyli interpretacja ruchów w parach. Całość treningów prowadzona była pod kontem poprawek jakie wprowadzono po powrocie naszych instruktorów z So Honbu Dojo Jundokan na Okinawie. Dużo pracy z partnerem... Osobne zajęcia poświęcone były Hojo - Undo, czyli treningom wykorzystującym tradycyjne przyrządy z Okinawy.

Poza wysiłkiem sportowym uczestnicy brali udział w wycieczkach rekreacyjnych na Hel, do naszego fokarium oraz zwiedzali Muzeum Obrony Wybrzeża. Dyskoteki, zajęcie plastyczno - techniczne oraz plażowanie i ogniska wypełniły pozostały czas wolny. Po 10 dniach wysiłków wróciliśmy do domów...zmęczeni ale zrelaksowani i naładowani nowa wiedzą. Reszta informacji zostanie przekazana na obozie zimowym...;-)

Obóz był współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Marki w ramach realizacji projektu z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu w roku 2015 pod nazwą "Prowadzenie zajęć rekreacji ruchowej i samoobrony (Goju Ryu Karate Do) w roku 2015".

więcej na www.karate-marki.pl

Foto: zespół

Sekretarz UKS "SANCHIN"

Piotr Wysocki

Galeria

zdjecie: 78918
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry