Mistrzostwa Polski Dzieci

Michał Suchecki UKSStruga

 28 lipca 2015    23:21

Lipiec to czas wakacji, które nasi najmłodsi zawodnicy z UKS Struga sekcji warcabowej spędzili w duchu sportowej rywalizacji. II Indywidualne Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych to możliwość rozwoju i sprawdzenia umiejętności naszej najmłodszej kadry. Zawody odbyły się 24-26 lipca 2015r. w pięknej miejscowości polskiego roztocza - Lubaczowie. Organizatorami zawodów byli: Polski Związek Warcabowy, Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, Urząd Miasta w Lubaczowie, Zespół Szkół im. Gen. Kustronia w Lubaczowie, Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy. Klub UKS Struga reprezentowało pięciu zawodników Daniel Gachewicz, Bartosz Jóśk, Krystian Jóśk oraz bracia Michał i Mateusz Muzaj. W pierwszym dniu zawodów, gdy temperatura osiągała magiczne 40 stopni Celsjusza zawodnicy rozegrali siedem rund. Trudy zmagań z bardzo wymagającymi przeciwnikami i pogodą łagodziła świetna organizacja zawodów. Lubaczów stanął na wysokości zadania!

Dla naszych reprezentantów były to pierwsze indywidualne mistrzostwa w randze zawodów ogólnopolskich. Nasi zawodnicy zajęli: Mateusz VIII, Michał XII, Daniel XIX miejsca. Bardzo cieszą pierwsze liczne punkty zdobyte przez najmłodszych uczestników zawodów 4 letniego Krystiana i 5 letniego Bartosza. Odpowiednio zdobyli 4 i 8 punktów.
Najlepsi w kategorii do 8 lat to złoty medalista w kategorii chłopców Maciej Kisyk (MUKS Libero Basznia Dolna) oraz w kategorii dziewcząt Karolina Pawlak (OKS Sokół Wrocław).Życzymy wytrwałości w dążeniu do jak najwyższej formy i dalszych sukcesów warcabowych.

Agnieszka Ostrowska

Galeria

zdjecie: 79035
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry