O Akcji Katolickiej

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 1 stycznia 2004    00:01

Akcja Katolicka - szanując przeszłość - patrzy w przyszłość. To, co robimy jako członkowie AK ma zasadniczy cel: pogłębienie wiary, realizując na co dzień hasło: Żyć wiarą - wierzyć życiem.

Udział w Akcji Katolickiej stwarza kolejną okazję do odkrycia wspólnej odpowiedzialności za Kościół i pomoże w przełamaniu anonimowości wiary poprzez włączenie się w zorganizowany apostolat. Wszystkich, którzy pragną bliżej zapoznać się z istotą pracy naszego Stowarzyszenia, zapraszamy na nasze spotkania.

16 marca 1997 roku został reaktywowany Parafialny Oddział Akcji Katolickiej (POAK) przy parafii p.w. Św. Izydora w Markach. W latach 1998 - 2008 wydawaliśmy WIADOMOŚCI PARAFIALNE - PISMO AKCJI KATOLICKIEJ PARAFII ŚW. IZYDORA W MARKACH.
Niektóre numery są dostępne w archiwum portalu, w formacie pdf.


KONTAKT:
05-270 Marki, al. Piłsudskiego 93.; 503 38 59 59; akcja@marki.net.pl
Facebook: #AkcjaKatolickaMarki
Spotykamy się w 2. piątek miesiąca, o godzinie 19.00, w Domu Katolickim parafii Św. Izydora w Markach /al. Piłsudskiego 93/.

Dom Katolicki

 


  •  

Galeria

zdjecie: 791
fot. 1
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry