Kto wzmocni Marcovię przed rundą jesienną?

Marcin Boczoń Marcovia

 31 lipca 2015    23:10

Okres przygotowawczy to nie tylko treningi i mecze kontrolne. W tym czasie praktycznie w każdym klubie trwa gorączka transferowa. Nie inaczej jest w naszym klubie. Kto zatem wzmocni Marcovię przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą jesienną? Kto z kolei opuści nasze szeregi?

Praktycznie przesądzone jest, że nowym zawodnikiem Marcovii zostanie Dominik Ochman, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Huraganu Wołomin. Popularny "Domel" jest wychowankiem naszego klubu, ale grał w nim jedynie w czasach juniorskich.

Kolejnym zawodnikiem, który prawdopodobnie zasili skład drużyny Piotra Redla jest Tomasz Piórkowski. "Pióro" w ostatnim czasie nie grał w żadnym klubie, ale przedsezonowe sparingi udowadniają, że będzie to poważne wzmocnienie Marcovii. Zawodnik ten występował już w Markach za kadencji Grzegorza Szeligi.

Od początku przygotowań z naszą drużyną trenuje kapitan oraz najlepszy zawodnik GKS-u Dąbrówka - Piotr Bielecki. Marcovia rozpocznie wkrótce starania o jego wypożyczenie.

Wielce prawdopodobny jest powrót na Wspólną Tomasza Buczka, który ostatnie pół roku spędził w Starcie Otwock.

Przesądzone jest, że kierownictwo naszego klubu będzie starało się pozyskać na zasadzie transferu definitywnego Tomasza Bylaka, który był do tej pory wypożyczony z Dąbrówki.

O pozostanie w drużynie na nadchodzącą rundę walczą ponadto m.in. Bartłomiej Świniarski (ostatnio Unia Warszawa) i Piotr Falba (wolny zawodnik). W sparingu z Wichrem Kobyłka wystąpił również Łukasz Groszek (były zawodnik Drukarza Warszawa).

Po stronie "ubytków" należy wymienić przede wszystkim dotychczasowego kapitana - Damiana Pacuszkę, który nie wznowił treningów i prawdopodobnie nie będzie grał w Marcovii w rundzie jesiennej. Drugim zawodnikiem, który nie pojawił się na żadnych zajęciach prowadzonych przez Piotra Redla jest Mateusz Wilczyński.

 

Galeria

zdjecie: 79128
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry