Seminarium Goju Ryu Karate Do szkoły JUNDOKAN

Piotr Wysocki UKSSanchin

 11 sierpnia 2015    17:48

W dniu 9 sierpnia 2015 r. w Dojo (sali do treningu sztuk walki) UKS "SANCHIN" przy ul. Pomnikowej 2A odbyło się seminarium szkoleniowe Goju Ryu Karate Do JUNDOKAN. Gościem organizatorów był Sensei Marek Mielecki - 4 Dan z Siedlec, który w tamtym tygodniu wrócił z Okinawy, gdzie zgłębiał tajniki Karate Do pod okiem najwybitniejszych Mistrzów w So Honbu Dojo Jundokan w Naha. Jednodniowe zajęcia zostały podzielone na dwie 2-godzinne sesje. Sensei Marek zwracał szczególną uwagę na pracę ciałem w technikach i w Kata (formach). Przerobiono również San-Dan-Uke-Kumite oraz Bunkai czyli interpretację ruchów Kata z partnerem do Shisochin (forma jest wykonywana w trakcie egzaminu na 3 Dan). Pomimo upału (termometr w Dojo wskazywał + 37 stopni) i okresu urlopowego na zajęciach stawiło się 30 adeptów Goju Ryu Karate Do z klubów w Siedlcach, Płocku i Markach. W trakcie krótkich przerw w treningach Sensei Marek chętnie opowiadał o swoich przygodach na Okinawie jak i odpowiadał na pytania dotyczące technik. Następne takie spotkanie zaplanowane jest po seminarium z naszymi Mistrzami, które odbędzie się w październiku 2015 r. w Leeds (Szkocja). Dziękujemy Wszystkim, którzy pomimo "żaru lejącego się z nieba" przybyli na zajęcia aby poprawiać swoja technikę i pogłębiać wiedzę.

Foto: Piotr Wysocki

Sekretarz UKS "SANCHIN"

Piotr Wysocki

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ROZWOJEM FIZYCZNYM ORAZ TRENINGIEM ORYGINALNEJ SZTUKI WALKI Z OKINAWY ZAPRASZAMY NA TRENINGI !!!

ZAPISY: 2 września (środa) godz. 17:30, Dojo ul. Pomnikowa 2A, Marki

3 września (czwartek) godz. 18:00, Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Okólna 14, Marki

www.karate-marki.pl

tel. 606 68 38 30

Galeria

zdjecie: 79237
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 16
fot. 17

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry