XV Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński w Markach.

START:    22 sierpnia 2015

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 18 sierpnia 2015    15:50


Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" oraz Burmistrz Miasta Marki zapraszają mieszkańców na powitanie uczestników XV Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego, które odbędzie się na cmentarzu przy
ul. Bandurskiego w Markach pod Pomnikiem Żołnierzy 1920 r.


W dniu 22 sierpnia 2015 r. około godz. 11.45 blisko 100 motocyklistów przyjedzie do Marek, by oddać hołd poległym żołnierzom w Bitwie Warszawskiej w 1920 r. Motocykliści wjadą zwartą kolumną od strony Zielonki, a następnie ul. Bandurskiego na cmentarz. Tu o godz. 12.00 złożą kwiaty i zapalą znicze pod pomnikiem Żołnierzy 1920 r. Wspólnie odśpiewamy hymn narodowy: "Jeszcze Polska nie zginęła". Po skromnym poczęstunku ok. godz. 12.20 udadzą się w dalszą drogę do Radzymina.


Zapraszamy serdecznie!!!


Pomnik Żołnierzy 1920 r. Cmentarz przy ul. Bandurskiego
w Markach. 22 sierpnia 2015 r., tj. sobota godz. 11.45.


Można też w tym dniu wyczekiwać przejazdu motocykli
ul. Bandurskiego około godz. 11.45 i około godz. 12.20.


Wydarzenie dofinansowane z budżetu Miasta MarkiPrzejazd motocyklistów przez Marki z ubiegłorocznego XIV Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego oraz zdjęcia można obejrzeć klikając TUTAJ

Galeria

zdjecie: 79455
fot. 1
fot. 2
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry