Trwa fatalna seria Marcovii

Marcin Boczoń Marcovia

 31 sierpnia 2015    21:08

Po świetnej inauguracji sezonu 2015/2016 Marcovię złapała wyraźna zadyszka. Nasz zespół zanotował aż trzy porażki z rzędu i zajmuje przez to dopiero 12 miejsce w tabeli. Meczem na przełamanie ma być pojedynek z Dębem Wieliszew. Spotkanie to odbędzie się 2 września o 17:00 na stadionie Marcovii przy ul. Wspólnej 12.

Czarna seria rozpoczęła się od wyjazdowego meczu z Vulcanem Wólka Mlądzka. Nasz zespół po bardzo słabej pierwszej połowie i tylko nieco lepszej drugiej poniósł bowiem porażkę 2:3. Obydwie bramki dla Marcovii zdobył Tomasz Piórkowski.


Skład Marcovii:

Adam Bala - Rafał Piwko, Michał Ogórek (C), Dariusz Piwowarek (38' Radosław Mędrzycki), Mariusz Rogalski - Kacper Kuranowski, Piotr Bielecki (46' Adrian Rowicki), Tomasz Piórkowski, Łukasz Fijołek (75' Dawid Sawicki), Bartłomiej Świniarski (38' Tomasz Buczek) - Tomasz Bylak

Żółte kartki:
Tomasz Buczek, Mariusz Rogalski


*


Meczem, który miał zmazać obraz po porażce z Vulcanem miał być pojedynek z rezerwami Legionovii Legionowo. Niestety Marcovia przegrała drugi mecz ligowy z rzędu. Goście od samego początku byli zdecydowanie lepsi i odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo. Marcovia kolejny raz w tej rundzie kończyła spotkanie w "10". W pierwszej połowie drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został bowiem Adrian Rowicki. Pozytywy po tej porażce? Na pewno postawa Mariusza Rogalskiego, który przez pełne 90 minut walczył o każdy centymetr boiska, Oprócz niego słowa uznania należą się Radkowi Mędrzyckiemu, Dawidowi Sawickiemu i Piotrkowi Bieleckiemu. Wszyscy trzej dwoili się i troili żeby wynik był zdecydowanie korzystniejszy. Niestety tym razem się nie udało.

Marcovia Marki - Legionovia II Legionowo 0:4 (0:2)


Skład Marcovii:

Łukasz Bestry - Arkadiusz Kublik (75' Damian Brzeziński), Michał Ogórek (C) (56' Piotr Bielecki), Radosław Mędrzycki, Mariusz Rogalski - Bartłomiej Świniarski (46' Kacper Kuranowski), Tomasz Piórkowski, Adrian Rowicki, Łukasz Fijołek (46' Dawid Sawicki), Tomasz Buczek - Tomasz Bylak


Żółte kartki: Łukasz Fijołek, Tomasz Buczek, Piotr Bielecki, Mariusz Rogalski, Bartłomiej Świniarski


Czerwona kartka: Adrian Rowicki (za dwie żółte - obydwie niesportowe zachowanie)


*


Nikt nie wyobrażał sobie, że kolejny mecz ligowy Marcovii może mieć taki sam scenariusz jak dwa poprzednie. Rywalizacja z liderującym Gromem Warszawa miała być doskonałą okazją do tego żeby wrócić na zwycięski szlak. Po raz kolejny okazało się jednak, że podopieczni Piotra Redla nie przywiozą do Marek jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Marcovia uległa bowiem Gromowi 0:1 i jej sytuacja w tabeli momentalnie stała się bardzo zła.
Nasz zespół tradycyjnie już kończył mecz w "10". Czerwoną kartkę po dwóch wcześniejszych upomnieniach w kolorze żółtym otrzymał powiem Bartłomiej Świniarski.


Skład Marcovii:

Łukasz Bestry - Arkadiusz Kublik (C) (81' Łukasz Grochowski), Radosław Mędrzycki, Michał Trzaskoma (76' Damian Brzeziński), Mariusz Rogalski (56' Bartłomiej Świniarski) - Kacper Kuranowski, Piotr Bielecki, Tomasz Piórkowski, Adrian Rowicki, Tomasz Buczek - Tomasz Bylak (46' Dawid Sawicki)

Czerwona kartka: Bartłomiej Świniarski (89' za dwie żółte) 
 

Galeria

zdjecie: 79958
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry