Marecki Ośrodek Kultury zaprasza na NOWE ZAJĘCIA!!! z cyklu "MAMA I JA".

MOK Marki MOK

 2 września 2015    14:37

Marecki Ośrodek Kultury im. T. Lużyńskiego zaprasza na NOWE ZAJĘCIA!!!

Cykl zajęć "MAMA I JA"

Uczestnicy od 6-mcy do 3 lat

"ŁAPU CAPU" - zajęcia rozwijające zmysły u niemowląt czwartek, godz. 10.00 - dzieci 0,5 roku- 1 rok z mamą czwartek, godz. 11.00 - dzieci 1 rok-1,5 roku z mamą ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ: CZWARTEK, 24.IX.2015

"ANSE KABANSE" - zajęcia integracyjne dla dzieci od 12 m-cy do 3 lat wtorek, godz. 10.00-dzieci 1,5 roku - 2 lata wtorek, godz. 11.00-dzieci 2 lata - 3 lata ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ: WTOREK, 22.IX.2015

Zapraszamy dzieci w wieku 6 m-cy-3 lata wraz z opiekunami na spotkania integracyjne wspierające ogólny rozwój dziecka.  Zajęcia dają dzieciom możliwość swobodnej zabawy  i nawiązywania pierwszego kontaktu społecznego, a rodzice mają okazję do podzielenia się blaskami i cieniami rodzicielstwa z innymi. I "ŁAPU CAPU" zajęcia rozwijające zmysły u niemowląt 6-12  m-cy To cykl zajęć wspierających ogólny rozwój dziecka. Oprócz zabaw rozwijających różne zmysły u maluszków, na zajęciach będzie można dowiedzieć się, jak z rzeczy, które nas otaczają, stworzyć w prosty sposób zabawki dla zmysłów. Zajęcia "ŁAPU CAPU" będą też okazją dla ich najmniejszych uczestników do pierwszych doświadczeń bycia w grupie, a dla ich opiekunów do miłego spędzenia czasu i wymiany doświadczeń. II "ANSE KABANSE" zajęcia integracyjne dla dzieci od 12 m-cy do 3 lat (3 grupy wiekowe) To zajęcia z zabawami rozwijającymi zmysły i zachęcającymi do integracji z grupą. Na zajęciach dzieci będą trochę małymi artystami, bawiącymi się światem kolorów, czasem konstruktorami, tworzącymi zabawki, ale również nie zabraknie miejsca na radosne aktywności ruchowe. Zajęcia "ANSE KABANSE" mogą dla rodziców  być dobrą baza zabaw sensorycznych i okazja do wymiany doświadczeń, a dla dzieci ? możliwością bycia w grupie rówieśników i nauki wchodzenia w interakcje. Jednak nasze spotkania to przede wszystkim dobra zabawa. Podczas zajęć  DZIECI: - rozwiną zmysł słuchu, wzroku, dotyku, równowagi i ruchu - będą miały stworzona możliwość nauki i zdobywania kompetencji społecznych poprzez naśladownictwo oraz obserwowanie swoich rówieśników - dobrze i kreatywnie spędzą czas Podczas zajęć  RODZICE: - poszerzą swoją wiedzę na temat możliwości rozwojowych swojego dziecka - stworzą bazę pomysłów na zabawy i zabawki (m.in. zabawy sensoryczne, integracyjne, ruchowe, plastyczne) - będą mieli możliwość wymiany doświadczeń na temat rodzicielstwa Zapraszamy serdecznie! Szczegółowe nformacje i zapisy w sekretariacie MOK: poniedziałek -  piątek w godz. 12.00-18.00 Marki, ul. Fabryczna 2 tel.: (22) 781 14 06, www.mokmarki.pl    

Galeria

zdjecie: 80029
fot. 2
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry