Marecki Ośrodek Kultury zaprasza na NOWE ZAJĘCIA!!! "DZIECIĘCY KLUB EDUKACJI LOGICZNEJ".

MOK Marki MOK

 2 września 2015    14:56

Marecki Ośrodek Kultury im. T. Lużyńskiego zaprasza na NOWE ZAJĘCIA!!! DZIECIĘCY KLUB EDUKACJI LOGICZNEJ uczestnicy od 3 do 10 lat (dwie grupy wiekowe) czwartki godz. 16.30 "IQ KIDS" dla dzieci 3-6 lat czwartki godz. 17.30 "IQ JUNIOR" dla dzieci 7-10 lat

Czy wiesz w jaki sposób obudzić w dziecku umiejętność logicznego myślenia, aby samodzielnie mogło rozwiązywać problemy? Czy wiesz w jaki sposób poprawić jego koncentrację? Czy wiesz, że kreatywne myślenie przyczynia się do nauki rozwijania umiejętności społecznych Twojego dziecka? Zadbaj też o rozwój jego inteligencji! Jeśli chcesz żeby za pomocą zabawy oraz z wykorzystaniem innych aktywnych metod, narzędzi i ćwiczeń (m.in. muzykoterapia, plastyka, teatrzyk, zagadki itp.) Twoje dziecko nauczyło się panować nad emocjami, zapisz je na zajęcia DZIECIĘCEGO KLUBU EDUKACJI LOGICZNEJ. "IQ KIDS" dla dzieci 3-6 lat i "IQ JUNIOR" dla dzieci 7-10 lat to: Aktywne zajęcia w 15 osobowych grupach podczas których rozwijanie logicznego myślenia, ćwiczenia koncentracji oraz rozwój umiejętności społecznych i zaradności będą przyjemnością i dobrą zabawą. Bogaty program edukacyjny zapewnia aktywne zajęcia. każdym miesiącu dzieci poznają jednego z klasyków kultury i sztuki (muzyka, malarstwo). Nauczą się rozróżniać ich po twórczości i interpretować ich dzieła za pomocą np. własnego ciała. Ponadto na każdych cotygodniowych zajęciach dzieci nauczą się myśleć nieszablonowo logicznie, wykonają szereg plastycznych, lecz kreatywnych craftów czyli tzw. "coś z niczego". Indywidualnie rozwiążą problem (np. jak namalować obraz nie używając kredek , farb ani innych materiałów biurowych) zaglądając do "kuferka cudów" z narzędziami do rozwiązywania problemów, co wesprze ich umiejętność logicznego myślenia. Zapraszamy serdecznie! Szczegółowe nformacje i zapisy w sekretariacie MOK: poniedziałek -  piątek w godz. 12.00-18.00 Marki, ul. Fabryczna 2 tel.: (22) 781 14 06, www.mokmarki.pl

Galeria

zdjecie: 80044
fot. 2
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry