Porażka z Dębem Wieliszew zadecydowała o zwolnieniu Piotra Redla

Marcin Boczoń Marcovia

 5 września 2015    20:22

W środę 2 września Marcovia przegrała czwarty mecz z rzędu. Tym razem nasz zespół uległ na własnym stadionie Dębowi Wieliszew 0:3 (0:1). Po tej porażce sytuacja naszego zespołu nie wyglądała najlepiej. Tylko 3 punkty po pięciu spotkaniach sprawiły, że Marcovia spadła na 14 miejsce w tabeli.

Skład Marcovii:

Łukasz Bestry - Rafał Piwko, Radosław Mędrzycki, Dariusz Piwowarek, Mariusz Rogalski (C) - Kacper Kuranowski (42' Bartłomiej Świniarski), Piotr Bielecki (66' Tomasz Piórkowski), Dominik Ochman, Łukasz Fijołek (60' Arkadiusz Kublik), Adrian Rowicki (46' Tomasz Buczek) - Tomasz BylakŻółte kartki: Mariusz Rogalski, Łukasz Fijołek, Piotr Bielecki


*


Porażka z Dębem sprawiła, że w czwartek zarząd Marcovii podziękował Piotrowi Redlowi za dotychczasową współpracę. Po serii czterech porażek z rzędu podjęto decyzję o natychmiastowym rozstaniu z dotychczasowym trenerem. Nazwisko nowego trenera Marcovii zostanie podane do publicznej informacji w poniedziałek. W sobotnim meczu z Legionem Warszawa zespół poprowadzi Łukasz Zalewski.

Piotrowi Redlowi dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej. Nikt w Markach na pewno nie zapomni o pracy jaką trener włożył w odbudowanie Marcovii po przymusowej degradacji do "A" klasy. Zeszłosezonowy awans do Ligi Okręgowej pozostanie w naszej pamięci na długie lata.

Dziękujemy trenerze! 

Galeria

zdjecie: 80194
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry