Pchli targ - już w sobotę!

START:    12 września 2015

Tadeusz Markiewicz Marki2020

 8 września 2015    06:50

O 30-stopniowej temperaturze zostało tylko (nie)przyjemne wspomnienie. Zaczynamy zaglądać do szaf szukając jesiennych kurtek i bluz. Robiąc taki przegląd okazuje się, że trafiamy na rzeczy, które już się nam nie przydadzą, a są w dobrym stanie. Co z nimi zrobić? Mamy dla Was propozycję. Wpadnijcie w najbliższą sobotę (12 września) pchli targ. To miejsce, gdzie Wasze rzeczy mogą zyskać drugie życie, a Wy - zastrzyk gotówki. Zapraszamy od 9.00 do 13.00 na teren targowiska przy ul. Paderewskiego (za pomnikiem). Wstęp wolny - nie są pobierane opłaty od kupujących i sprzedających. Tradycyjnie będziemy częstować herbatą (na rozgrzewkę), a także opowiadać o obwodnicy i zasadach głosowania budżetu obywatelskiego.

 

Galeria

zdjecie: 80237
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry