Zawody w siłowaniu na rękę

START:    12 września 2015

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 8 września 2015    10:40

Szanowni Państwo, jeśli ktoś z Państwa znajdzie czas to zapraszamy serdecznie w najbliższą sobotę, tj. 12 września br. od godz. 11.00 na

II ZAWODY ARM WARSAW CHALLENGE.

Zawody w siłowaniu na rękę odbędą się w muszli koncertowej Parku Praskiego. Dodatkowo będzie można spróbować swych sił w wielokrotnym wyciskaniu sztangi ...połową wagi ciała. Zarówno dla kibiców jak i zawodników wstęp wolny.

W imprezie wezmą udział m. in. znani z MARKI ARMWRESTLIN CUP 2015 tacy zawodnicy jak: Jan Żółciński, Konrad Jaworowski czy Mariusz Podgórski -wielokrotni mistrzowie Polski i Świata w swojej dyscyplinie. Zapraszamy !!!

Więcej informacji w linku poniżej

Kliknij tutaj

Galeria

zdjecie: 80247
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry