Konkurs "Mareckie Zwierzaki - Śmieciaki"

START:    18 września 2015

Paweł Pniewski UMMarki

 8 września 2015    11:27

Konkurs plastyczno-techniczny "Mareckie zwierzaki - śmieciaki" dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 9.120,00 zł.

Burmistrz Miasta Marki zaprasza wszystkie chętne dzieci, uczęszczające do szkół i przedszkoli zlokalizowanych na terenie miasta Marki, do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-technicznym na zaprojektowanie i wykonanie dowolną techniką zwierzęcia z odpadów i/lub surowców wtórnych (puszek, butelek plastikowych, makulatury, zakrętek itp.). Do każdej pracy, która weźmie udział w konkursie, trzeba będzie dołączyć informację, jaki zwierzak powstał oraz jakie odpady i/lub surowce wtórne zostały wykorzystane przy jego tworzeniu.

Konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych:
  1. przedszkolaki,
  2. uczniowie zerówek i klas I szkół podstawowych,
  3. uczniowie klas II-III szkół podstawowych.

Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć pracę do dnia 18 września 2015 roku najpóźniej do godz. 12:00 do Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Miasta Marki (pokój A4), Al. Marsz. J. Piłsudskiego 95, 05-270 Marki. Do pracy należy dołączyć wypełniony Formularz zgłoszeniowy, który jest do pobrania wraz z regulaminem na dole strony.

Na zwycięzców w każdej kategorii wiekowej czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe m.in. rowery, rolki oraz hulajnogi. Dodatkowo jedna szkoła podstawowa oraz jedno przedszkole, które złoży łącznie najwięcej prac otrzyma dyplom oraz nagrody rzeczowe - do wyboru telewizor bądź projektor multimedialny. Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są nagrody pocieszenia.

Rozdanie nagród nastąpi w dniu 27 września 2015 roku na XII Spartakiadzie Rodzinnej.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy

Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Miasta Marki

Galeria

zdjecie: 80259
fot. 2
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry