Chorągiewki rozdane - fotorelacja

Radek Dec PISMarki

 4 maja 2009    23:56

1000 chorągiewek biało-czerwonych rozdanych !Dnia 3 Maja członkowie Prawa i Sprawiedliwości w Markach oraz osoby którym po prostu leży na sercu dobro Ojczyzny, rozdali mieszkańcom naszego miasta 1000 biało-czerwonych chorągiewek, symbolizujących patriotyzm, przywiązanie do tradycji i dumę z bycia Polakiem. Tegoroczna akcja mogła odbyć się dzięki uprzejmości proboszcza parafii Św. Izydora księdza Zygmunta Wirkowskiego oraz proboszcza parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła księdza Dariusza Gugała, którzy wyrazili zgodę na tego typu aktywność. Jesteśmy pewni, że w przyszłym roku akcja rozdawania chorągiewek obejmie również pozostałe parafie mareckie i że uda się nam rozdać nie tysiąc, lecz co najmniej 2000 chorągiewek. Podczas akcji spotkała nas bardzo miła niespodzianka, ponieważ z pomocą przy dystrybucji chorągiewek pośpieszył p. Jacek Sasin, były wojewoda mazowiecki i obecnie Doradca Prezydenta RP oraz pan minister Mariusz Kamiński, kandydat do Europarlamentu, którzy przebywali w tym czasie na uroczystej Mszy Świętej w intencji ojczyzny oraz koncercie muzyki patriotycznej w kościele Parafii Św. Izydora. Inicjatorem akcji na terenie Marek była Sylwia Matusiak.

Radosław Dec

 

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry