Spotkanie z mieszkańcami Marek -okręg wyborczy nr 18. Zapraszam Tomasz Paciorek

START:    23 września 2015

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 18 września 2015    10:12

Szanowni Państwo, w wyborach samorządowych w listopadzie 2014 r., z ramienia Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA", uzyskałem mandat radnego miasta Marki w okręgu wyborczym nr 18. Dotyczy to ulic:

Al. Piłsudskiego strona nieparzysta nr 79 -101 (od rzeki Długiej do ul. Słonecznej), ul. Bandurskiego, ul. B. Chrobrego, ul. Hoovera, ul. Okólna strona parzysta nr 16 - 28A, strona nieparzysta 25C - 41 (od rzeki Długiej do ul. Promiennej), ul. Rejtana i ul. Ustronie.

Niespełna miesiąc później Rada Miasta Marki powierzyła mi zaszczytną, ale i również odpowiedzialną funkcję Przewodniczącego Rady Miasta Marki.

Starając się wykonywać powierzony mi mandat godnie i z należytą starannością zapraszam Państwa na spotkanie, które odbędzie się w dniu 23 września 2015 r., tj. środa o godz. 18.30 w domu katolickim (obok kościoła) przy Al. Piłsudskiego 93.

Celem spotkanie będzie: 1. Podsumowanie działalności radnego. 2. Przyjęcie propozycji wniosków do projektu budżetu na 2016 r. -dyskusja. 3. Sprawy różne. 4. Zakończenie spotkania.

Jeśli ktoś z Państwa w tym terminie nie dysponuje czasem, a ma wnioski dotyczące okręgu nr 18 to zachęcam do kontaktu mejlowego: przewodniczacy@marki.pl

Z wyrazami szacunku

Tomasz Paciorek

Galeria

zdjecie: 80454
fot. 2
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry