Recital ARTURA GOTZA pt. "TANGO D`AMORE".

MOK Marki MOK

 15 września 2015    19:09

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprasza w niedzielę 27.09.2015, godz. 18:00 na Recital ARTURA GOTZA pt. "TANGO  D'AMORE".

Artyście towarzyszyć będzie: DARIUSZ IGIELSKI -instrumenty klawiszowe, akordeon.

Recital "Tango d`amore" to nastrojowy teatr piosenki, swoisty kabaret artystyczny łączący w sobie elementy komizmu, jak również nostalgii i zadumy nad otaczającą nas rzeczywistością. Prostota formy znakomicie uwydatnia siłę poetyckiej treści.

Na program składają się piosenki m.in. Kabaretu Starszych Panów, Bułata Okudżawy, Marka Grechuty, Agnieszki Osieckiej, często w zaskakujących aranżacjach i oryginalnej, porywającej interpretacji.

Artysta z wielkim powodzeniem zagrał ponad 200 solowych recitali w Polsce, Europie i na świecie (Amsterdam, Berlin, Bruksela, Praga, Wiedeń, Cypr, USA).

ARTUR GOTZ

Aktor, wokalista.

Ukończył krakowską PWST im. L. Solskiego (filia we Wrocławiu) w 2006 roku.

Aktor teatrów: The Imagination w Londynie, Współczesnego oraz "Kamienica" w Warszawie, Rozrywki w Chorzowie.

Aktualnie aktor: Teatru ?6 Piętro? Michała Żebrowskiego w Warszawie, Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi.

Debiutował wokalnie w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, gdzie współpracował z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym). Z piosenką jego autorstwa wydał singiel "Usposobienie przyjemne" ponadto nagrał dwie płyty "Obiekt seksualny"  - debiut (2010),druga płyta "Mężczyzna prawie idealny" (2015) z piosenkami autorstwa Agnieszki Chrzanowskiej. Patronem medialnym płyty jest TVP 2.

Zagrał również duże radiowe koncerty (Radio Dla Ciebie w Warszawie, Radio Kraków, Radio Olsztyn, Radio Gdańsk, Radio PiK w Bydgoszczy).

Występował na festiwalach teatralnych (Czechy, Francja, Słowacja, Wielka Brytania, Łotwa) oraz na 27. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2006 roku w koncercie EnergiaPro Młodzi. Współpracował ze Studiem 68 of theatre arts London w Gdyni pod patronatem Sean'a Connery.

Laureat: - Międzynarodowej Nagrody Konsula Generalnego Republiki Czeskiej,

- Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Łodzi (2013)

- Stypendium Miasta Stołecznego Warszawy (2014)

Artysta zagrał kilka ról filmowych m.in. w "Karol - człowiek, który został papieżem", "Wielkich ucieczkach", "Ścianie śmierci" oraz w popularnych serialach.

 

Oficjalna strona artysty:  www.arturgotz.pl

[gallery columns="4" orderby="post_date"]

Galeria

zdjecie: 80521
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry