Marecki Ośrodek Kultury zaprasza na NOWE ZAJĘCIA!!! - ORTOGRAFIA NA WESOŁO dla dzieci 7-10 lat.

MOK Marki MOK

 18 września 2015    16:16

Marecki Ośrodek Kultury im. T. Lużyńskiego zaprasza na NOWE ZAJĘCIA!!!

 "ORTOGRAFIA NA WESOŁO"

Uczestnicy: DZIECI w wieku wczesnoszkolnym 7-10 lat

Zajęcia będą się odbywać w PIĄTKI: godz. 16.00-17.00 oraz 17.00-18.00

ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ: PIĄTEK, 2.X.2015 

Zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat na zajęcia edukacyjne ORTOGRAFIA NA WESOŁO, dzięki  którym można się przekonać, że "nie taka ORTOGRAFIA straszna jak ją malują".
W nauczaniu ORTOGRAFII ważną rolę odgrywają ćwiczenia i zabawy, które znacznie zwiększają skuteczność opanowania przez dzieci POPRAWNEJ PISOWNI. Poprzez stosowanie w nauczaniu ortografii ROZRYWEK UMYSŁOWYCH nauczyciele i rodzice przyczyniają się do KSZTAŁTOWANIA DOSKONALENIA wszystkich SFER OSOBOWOŚCI DZIECKA.     Zajęcia prowadzone są w formie zabawy z użyciem takich narzędzi dydaktycznych jak: - puzzle i gry ortograficzne, - skojarzenia i rebusy, - rymowanki i wiersze ortograficzne.
Warto przyjść, warto przekonać się, że ORTOGRAFII można się uczyć NA WESOŁO!!!

Zapraszamy serdecznie!

Szczegółowe nformacje i zapisy w sekretariacie MOK: poniedziałek -  piątek w godz. 14.00-19.00 Marki, ul. Fabryczna 2 tel.: (22) 781 14 06, www.mokmarki.pl

[gallery columns="4" orderby="post_date"]

Galeria

zdjecie: 80571
fot. 2
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry