Zawody w wyciskaniu sztangi. Zapraszamy!

START:    26 września 2015

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 21 września 2015    10:53

Szanowni Państwo,

w najbliższą sobotę, tj. 26 września 2015 r. od godz. 10.00 zapraszamy serdecznie do Wawra na I zawody w wyciskaniu sztangi na ławeczce połową swojej wagi ciała na ilość powtórzeń. Zawody te są pilotażowymi zmaganiami, które wkrótce planujemy zorganizować również w Markach!

Zawody poprowadzi nasz mieszkaniec Dariusz Chmielewski -miłośnik sportów siłowych, regionalista oraz aktywny członek Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA".

Zawody odbędą się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wawrze przy ul. V Poprzecznej 22. Jednym z gości zaproszonych na imprezę będzie Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu" - litewski kulturysta, od niedawna mieszkający w Markach.

Szczegóły zawodów na plakacie. Zapraszamy!

Na zdjęciach m.in. Dariusz Chmielewski prowadzący I zawody w armwrestlingu w Markach. 6 czerwca 2015 r.

Galeria

zdjecie: 80624
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry