Spotkanie z biblioteką

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 24 września 2015    16:57

24 września odbyła się lekcja biblioteczna dla dzieci z Prywatnej Szkoły Podstawowej Ad-Astra w Markach. Pierwszą  grupą, która odwiedziła naszą bibliotekę po wakacyjnym odpoczynku były dzieci z klasy II. Z dużym zainteresowaniem obejrzały naszą Czytelnię, Wypożyczalnię dla Dorosłych oraz Oddział dla Dzieci. Zapoznaliśmy się z definicją biblioteki, uczniowie głośno czytali tabliczki informacyjne znajdujące się na regałach a także wspólne obejrzeliśmy zbiory znajdujące się w Oddziale dla Dzieci. Zwróciliśmy też uwagę na właściwe zachowanie się w bibliotece, konieczność poszanowania książek, zapoznaliśmy się z regulaminem korzystania z biblioteki. Ze zbioru "Opowiadania z uśmiechem" wspólnie wysłuchaliśmy opowiadania Pawła Beręsewicza "Sposób na Adama" a na zakończenie spotkania dzieci wykonały zakładki do książek. Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie zachęci uczniów do systematycznego wypożyczania i czytania książek.

Galeria

zdjecie: 80782
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry