I Festiwal Młodych MARKI.FM

Dorota Radczuk-Gutkowska OtwarteSerce

 25 września 2015    14:39

I Festiwal Młodych MARKI.FM

5 września na gościnnym terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Markach odbył się I Festiwal Młodych MARKI.FM. Zagrały młodzieżowe zespoły rockowe z Marek i okolic: Parastranga, Katarynka, Reewolucja, Open Heart oraz gwiazda wieczoru: stronaB! Wszystkie zespoły grały na dobrym poziomie, a w treściach piosenek był pozytywny przekaz. Gwiazda wieczoru również nie zawiodła. Muzycy dali wspaniały koncert. Zagrali utwory z najnowszego krążka "Z bliska brzydka", jak i znane przeboje z pierwszej płyty: "Dwa jabłka na czereśni", "żyj!" oraz "2Tm1-4". W to muzyczne wydarzenie zaangażowana była cała Fundacja: młodzież, zespół OPEN HEART z Kubą Kwaśniewskim na czele, pracownicy i  liczni wolontariusze. Festiwal Młodych MARKI.FM. to pilotażowy projekt współfinansowany z wielu źródeł: przede wszystkim przez Gminę Miasta Marki, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. Dziękujmy wszystkim, którzy wsparli to muzyczne wydarzenie! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni też tym wszystkim, którzy pomogli nam w inny sposób przy organizacji Festiwalu. Dziękujemy Michałowi Angielczykowi, który zajął się grafiką promocyjną, 36 studio oraz City Space za drukowanie materiałów promocyjnych, Multiagencji Ubezpieczeniowej, Marki, ul. Fabryczna, panu Jarkowi Jaździkowi za rolę konferansjera, Fundacji Chrześcijańskie Granie za objęcie imprezy swoim patronatem i wsparcie promocyjne. Dziękujemy również za dobrą współpracę  z działem promocji w UM, panu dyrektorowi ZUK Henrykowi Szczurowskiemu i Kierownikowi Obiektów Sportowych - pani Ewie Stefankowskiej. Organizator Festiwalu Fundacja Otwarte Serce serdecznie dziękuje wszystkim za pomoc i wsparcie i ma nadzieję, że ta innowacyjna impreza w Markach w przyszłości będzie cykliczna.

Do zobaczenia zatem za rok!.

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry