Agnieszka, Robert i Darek. Markowianie na zawodach w wyciskaniu sztangi.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 27 września 2015    14:48

26 września 2015 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wawrze odbyły się I zawody w wyciskaniu sztangi na ławeczce połową swojej wagi ciała na ilość powtórzeń. Dlaczego o tym wspominamy na marki.net.pl?... ponieważ zawody poprowadzili nasi mieszkańcy: Agnieszka Szafrańska i Dariusz Chmielewski -aktywni członkowie Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA". Agnieszka była odpowiedzialna za kompleksową organizację imprezy zaś Darek za jej prowadzenie. W imprezie uczestniczył również i Robert Burneika także mieszkaniec Marek oraz nasi przyjaciele, wielokrotni mistrzowie w sportach siłowych, którzy pomagali nam przy organizacji pierwszych mareckich zawodów w siłowaniu na rękę: Jan Żółciński, Mariusz Podgórski i Konrad Jaworowski (link do zawodów)

Już wkrótce zorganizujemy trening oraz spotkanie informacyjne w sprawie I mareckich zawodów w wyciskaniu sztangi połową wagi ciała, które zaplanowane są na początek 2016 r. O dacie treningu niebawem Państwa poinformujemy, a tym czasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z zawodów w Wawrze.

 

Galeria

zdjecie: 80851
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 18
fot. 19
fot. 20
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry