Z cyklu "NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ" - przedstawienie bajkowe pt."O Kasi, skrzacie i gąsce"

MOK Marki MOK

 6 października 2015    14:08

"NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ"

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

zaprasza DZIECI od 4 lat wraz z RODZICAMI

w niedzielę 11.10.2015, godz. 15.00

na

PRZEDSTAWIENIE BAJKOWE

pt. "O KASI, SKRZACIE I GĄSCE"

Wystąpią artyści Agencji Artystycznej Dur-Moll

WSTĘP WOLNY. Obowiązuje zmiana obuwia.
Słów kilka o przedstawieniu bajkowym pt. "O Kasi, skrzacie i gąsce":

Przebiegła lisica podstępem wykrada Kasi gąskę. W odzyskaniu zguby pomagają pastereczce leśne zwierzątka i skrzat Śmieszek. Wszystkim naszym imprezom dla dzieci przyświecają słowa J. Korczaka: "Dziecko nie musi się bawić, ono powinno chcieć się bawić". Artyści Agencji Artystycznej Dur-Moll o przedstawieniu: Nasze spektakle to bajecznie kolorowe scenografie, piękne kostiumy i magiczne rekwizyty. Dzięki efektom specjalnym, takim jak dymy, światła czy efekty dźwiękowe, stwarzamy atmosferę prawdziwego teatru. Dzieci nawiązują bezpośredni kontakt z aktorami i uczestniczą w spektaklach. 

Serdecznie zapraszamy!!!

Marecki Ośrodek Kultury im. T. Lużyńskiego ul. Fabryczna 2 tel.: 22 781 14 06 www.mokmarki.pl

Galeria

zdjecie: 81042
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry