Dorzuć się do puszki WOŚP

Klub morsów w Markach. Zapraszamy!

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 19 października 2015    17:50


W ramach działalności Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" dotyczącej m.in. krzewienia kultury fizycznej i sportu oraz propagowania zdrowego trybu życia zapraszamy do uczestnictwa w nowo powstałej sekcji mareckich morsów.


Sekcja zawiązała się w ubiegłą sobotę, tj. 17 października 2015 r. i ma już za sobą pierwszą, jesienną kąpiel. Początkowo sekcja będzie działać przy doświadczonej i funkcjonującej już od wielu lat społeczności morsów w Zielonce, której serdecznie dziękujemy za zaproszenie.


Jeśli ktoś z Państwa ma ochotę wstąpić w szeregi mareckich morsów to bardzo prosimy bezpośrednio kontaktować się z Panem Dariuszem Chmielewskim -inicjatorem powstania sekcji (tel. 509-032-707). Jednocześnie informujemy, iż kolejna "morska" kąpiel odbędzie się w najbliższą sobotę 24 października 2015 r. o godz. 8.30 na gliniankach w Zielonce -powszechnie zwanych Ceramiką. W chwili obecnej chęć wzięcia udziału w najbliższym spotkaniu mareckich morsów wyraziło 4 osoby w tym sam prezes Stowarzyszenia MPS -Zbigniew Paciorek.


Zapraszamy!


Mors -potoczne określenie osoby uprawiającej zimowe kąpiele w lodowatej wodzie odkrytych zbiorników wodnych. Celem tych kąpieli jest utrzymanie ogólnej dobrej sprawności ciała i zdrowia oraz dostosowanie organizmu do chłodnej pory roku. Źródło: Wikipedia.

Galeria

zdjecie: 81598
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry