Prof. Jan Żaryn senatorem!

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 26 października 2015    18:48Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż w wyborach parlamentarnych 25 X 2015 r. mandat senatora z list KW Prawo i Sprawiedliwość z okręgu nr 40 zdobył prof. Jan Żaryn!

W zakończonych wyborach Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" udzieliło poparcia prof. Janowi Żarynowi oraz wspierało Go w kampanii wyborczej.


Łączne wyniki wyborów:
Prof. Jan Żaryn 119 000 głosów
Anna Aksamit 107 000 głosów


W imieniu prof. Jana Żaryna chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim tym markowianom, którzy oddali na niego swój głos i zapewnić, iż prof. Jan Żaryn nie zapomni poparcia jakie udzielili mu mieszkańcy naszego miasta.


Poniżej wyniki głosowania w Markach.
Prof. Jan Żaryn 6626 głosów (54,13%)
Anna Aksamit 5615 głosów (45,87%)
Galeria

zdjecie: 81822
zdjecie

Tomasz Paciorek

Strzelec wyborowy Tireur Delite 2e REI Legion Etrangere Francaise.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry