Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" wspiera marecki sport.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 27 października 2015    16:48

 


Nie tak dawno grupa zawodników biorąca udział w mareckich rozgrywkach szóstek piłkarskich zwróciła się do Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" z prośbą o dofinansowanie do zakupu koszulek piłkarskich.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży oraz realizując zadania statutowe dotyczące szeroko rozumianego propagowania kultury fizycznej i sportu ... wsparliśmy tę inicjatywę.
Logo naszego Stowarzyszenia jest już na piersiach mareckich piłkarzy.Galeria

zdjecie: 81909
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
zdjecie

Tomasz Paciorek

Strzelec wyborowy Tireur Delite 2e REI Legion Etrangere Francaise.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry