30 listopada 2002    23:51

W mroczny, zimny, listopadowy wieczór w naszej harcówce odbyła się pierwsza Dyskoteka Andrzejkowa. Na tę okazję wszyscy - z wyjątkiem kilku zapominalskich - przebraliśmy się w fantazyjne stroje: były wśród nas wróżki, czarownice, cyganki, duchy, diabełki oraz kilku Harrych Potterów.

Zabawę rozpoczęliśmy od Straszliwej Opowieści, którą opowiedział przybyły z zaświatów duch, wywołany wcześniej przez upiorne cyganki. Później wszyscy musieliśmy przejść Próbę Strachu - czyli spróbować okropnej mikstury, którą poczęstowała nas cyganka Dona. Na szczęście wszyscy przełamaliśmy strach i wkrótce z głośników popłyneła muzyka. Nasze szaleńcze tańce przerywane były wróżbami przygotowanymi przez zastępy. Najlepiej wypadł zastęp dh. Hani.

Z okazji Andrzejek odbyła się także specjalna zbiórka Gromady Zuchowej - tu również wszyscy dobrze się bawili.

Przygotowała
Drużynowa Kasia RusekGaleria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry