EUROPEJSKIE GASSHUKU GOJU RYU KARATE DO JUNDOKAN, LEEDS - 2015

Piotr Wysocki UKSSanchin

 2 listopada 2015    09:54

W dniach 16 - 18 października w Leeds (W. Brytania) odbyło się Europejskie Gasshuku Goju Ryu Karate Do szkoły Jundokan. Organizatorem spotkania była Sensei Jenni Molloy z Tsuyoi Kokoro Dojo w Leeds. Szkolenie odbyło się pod nadzorem Kancho Yoshihiro Miyazato a nauczycielami prowadzącymi zajęcia byli: Sensei Tetsu Gima, Sensei Tsuneo Kinjo, Sensei Yurio Nakada i Sensei Masayoshi Shimamura. Tematem przewodnim treningów były Kata czyli formy oraz ich interpretacja z partnerem. Nasza praca - 6 sesji treningowych, każda po 3 godziny - "ręka w rękę" z Mistrzami na poziomie 9 Dan pomogła nam choć w części zrozumieć zawiłości techniczne szkoły Jundokan. Wspaniałe doświadczenie...W Leeds odbyło się również Shibucho czyli zebranie przedstawicieli Shibu Dojo z Europy. Miło mi zakomunikować, że Kancho Yoshihiro Miyazato zarekomendował nasz klub jako kolejne (pierwsze w Polsce) Shibu Dojo w Europie. Jego rekomendacja spotkała się z akceptacją całego Shibucho co potwierdza odpowiedni certyfikat. UKS "SANCHIN" jest oficjalnym Dojo szkoły Jundokan :-) W seminarium uczestniczyli Karateka z Niemiec, Portugalii, Anglii, Litwy, Włoch, Francji, USA, Szwecji i Polski (Piotr Wysocki, Monika Wysocka, Roman Wilmański, Grzegorz Męczyński). Kolejne Europejskie Gasshuku odbędzie się w Portugalii w 2016 roku.

Sekretarz UKS "SANCHIN"

Piotr Wysocki

Galeria

zdjecie: 82026
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry