KONKURS METAMORFOZY

Beata Sawoń MKKP

 9 listopada 2015    21:42

Wielka Metamorfoza! Zgłoś się do konkursu i zmień swój look na wiosnę! Fundacja "Marecki Klub Kobiet z Pasją" organizuje konkurs, pod hasłem "Metamorfozy", którego Wielki Finał będzie miał miejsce już wczesną wiosną 2016 roku.

Chcesz poznać szczegóły konkursu? Podpowiadamy, jak zawalczyć o totalną metamorfozę wyglądu pod okiem naszych Ekspertów! Fundacja "Marecki Klub Kobiet z Pasją" zaprasza mieszkanki Marek do udziału w konkursie pod hasłem Metamorfozy. Konkurs opierać się będzie na wiosennej zmianie wizerunku. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać od 15 listopada 2015 do godziny 23.59.

Kto może wziąć udział w konkursie Metamorfozy? Konkurs skierowany jest do kobiet, które są odważne i gotowe na całkowitą zmianę swojego wizerunku. Panie, które chcą wziąć udział w konkursie muszą być oczywiście mieszkankami naszego miasta. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny, a Uczestniczki muszą być pełnoletnie.

Jak wziąć udział w konkursie? Jeżeli jesteś mieszkanką Marek wystarczy, że na adres konkurs@mkkp.org prześlesz opowiadanie na temat ?Jestem Kobietą? Praca konkursowa nie może przekraczać dwóch stron maszynopisu. Wyniki ukażą się już 20 listopada na stronie wydarzenia SZMINKA 2016 na Facebooku oraz na www.mkkp.org Organizatorzy skontaktują się ze zwyciężczyniami drogą mailową. Wybrane kandydatki w przeciągu 12 godzin będą musiały odpowiedzieć na maila, podając swoje dane teleadresowe.

Jakie nagrody są przewidziane w konkursie Metamorfozy? * 2 nagrody główne: - trzymiesięczna metamorfoza w Slim Shape Studio Modelowania Sylwetki by Vacu Active (m.in. treningi na specjalistycznym sprzęcie, spotkania z dietetykiem) - nowa wiosenna fryzura od Atelier Liwska Emilia - stylizacja odzieżowa pod okiem Akademii Stylu Agnieszki Jelonkiewicz * 3 nagrody II stopnia: - nowa wiosenna fryzura od Atelier Liwska Emilia - stylizacja odzieżowa pod okiem Akademii Stylu Agnieszki Jelonkiewicz * 5 nagród pocieszenia: książki "Moje wypieki i desery" znanej kulinarnej blogerki Doroty Świątkowskiej

Jak będzie wyglądała Metamorfoza? Metamorfoza dotyczyć będzie całego wyglądu zewnętrznego, czyli zmiany fryzury, makijażu i stylu ubierania się, według uznania naszych mareckich ekspertów. Finałem będzie Pokaz Metamorfoz podczas Konwentu Kobiet SZMINKA 2016 w Markach w dniu 6 marca 2016. Podczas Finału zorganizowana zostanie sesja zdjęciowa, a fotki z tej sesji umieszczone zostaną w podsumowaniu wydarzenia na Facebooku oraz na www.mkkp.org

Już dziś wszystkie Panie zapraszamy do udziału w konkursie Metamorfozy, a także do udziału w Konwencie Kobiet SZMINKA 2016.

Pełen regulamin konkursu znajduje się na www.mkkp.org

Galeria

zdjecie: 82203
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry