"Kryminalnie dla najmłodszych"

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 19 listopada 2015    17:51

Małgorzata Strękowska-Zaremba- mieszkająca w Markach, wielokrotnie nagradzana autorka książek dla dzieci była gościem młodych czytelników Biblioteki Publicznej Miasta Marki.

O godz. 10.00 i 12.00 - w dwóch grupach uczniowie  klas drugich Szkoły Podstawowej nr 3 spotkali się oko w oko z autorką detektywistyczno-humorystycznych książek o   Berry`m  gangsterze, Detektywie  Kefirku,  Okropnym  Maciusiu   ale i "Złodziei snów"- pięknej psychologicznej powieści dla dzieci i młodzieży, która znalazła swoje miejsce  na Liście Skarbów  Muzeum Książki Dziecięcej. Było głośne czytanie -  przerywane salwami śmiechu, zgadywanki  i " gimnastyka buzi i języka", układ do "rapowanki" - jednym słowem  świetna zabawa, w którą autorka wplotła wiele cennych wychowawczych treści. Pisarka zachwyciła wszystkich bezpośredniością w kontaktach z, wcale niełatwym młodym czytelnikiem .

Dzieci obdarowały Małgorzatę Strękowską Zarembę kwiatami i książeczką z samodzielnie wykonanymi  ilustracjami do jej książeczki.

Galeria

zdjecie: 82500
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 9
fot. 10
fot. 11

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry