Konkurs na hasło promocyjne miasta Marki

START:    16 grudnia 2015

Paweł Pniewski UMMarki

 24 listopada 2015    08:23

Mieszkasz w Markach? Jesteś kreatywny? Weź udział w konkursie i wygraj netbooka!

Burmistrz Miasta Marki Jacek Orych zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w Konkursie na hasło promujące miasto. Celem konkursu jest wyłonienie kreatywnego, krótkiego i oryginalnego hasła pozytywnie charakteryzującego Marki. Hasło powinno oddawać  charakter miasta, integrować lokalną społeczność i budować pozytywny wizerunek miasta na zewnątrz.


Zwycięskie hasło będzie wykorzystywane do promowania miasta w internecie, publikacjach urzędu, na imprezach i w oficjalnych materiałach drukowanych.


Udział w Konkursie mogą wziąć mieszkańcy Marek, którzy w dniu ogłoszenia konkursu mają ukończone 16 lat   (§4 Regulaminu Konkursu). Nagrodą dla zwycięzcy będzie netbook.


Zaprojektowanie hasła promującego Marki  jest pierwszym etapem zmian wizerunku miasta. Planowany jest także konkurs na maskotkę Marek adresowany do dzieci oraz konkurs na logo miasta. Następnie wykonana zostanie księga identyfikacji wizualnej miasta.


Zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane od 16 listopada br. do 16 grudnia br. Prosimy o przysyłanie wypełnionego i zeskanowanego zgłoszenia na e-mail: konkursnahaslo@marki.pl  lub osobiste dostarczenie zgłoszenia do pokoju numer 21 w Urzędzie Miasta Marki, Aleja Józefa Marszałka Piłsudskiego 95.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 18 grudnia br. Informacje o Konkursie możecie śledzić na www.marki.pl i naszej stronie na FB.


Poniżej do pobrania:

1.Zgłoszenie

2.Regulamin


WPiR

Galeria

zdjecie: 82625
fot. 2
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry