Program historyczny o Polakach ratujących Żydów. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 27 listopada 2015    16:25

Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie do wysłuchania niezwykle ciekawej audycji historycznej poświęconej działalności Fundacji "Sprawiedliwi dla Świata", która zajmuje się dokumentowaniem świadectw o Polakach, którzy w okresie niemieckiej okupacji pomagali swym żydowskim sąsiadom.

O tej działalności mówi Prezes Fundacji "Sprawiedliwi dla Świata", aktywny członek Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA"mieszkaniec Marek -Artur Rytel Andrianik.

Audycja nagrana 27.11.2015 r. w Radio FaMa Wołomin 94.7 FM

Aby odsłuchać audycję kliknij TUTAJ

Foto: Radio FaMa

Galeria

zdjecie: 82731
zdjecie

Tomasz Paciorek

Strzelec wyborowy Tireur Delite 2e REI Legion Etrangere Francaise.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry