Marki w finale konkursu na najładniejszą świąteczną iluminację!

START:    25 stycznia 2016

Paweł Pniewski UMMarki

 15 stycznia 2016    15:57

Marki zwyciężyły w regionalnym etapie konkursu na najładniejsze świąteczne iluminacje na Mazowszu.

Miasto Marki, w plebiscycie na najpiękniej rozświetlone polskie miasto "Świeć się z Energą", wygrało etap regionalny. Nagroda konkursowa - sprzęt AGD o wartości 10 tys. złotych zostanie przekazany trzem podmiotom prowadzącym zajęcia dla dzieci i młodzieży na terenie Marek: Fundacji Otwarte Serce, Fundacji Pomocna Ręka oraz Świetlicy Środowiskowej CHATA.


Dziś na stronie 7 dziennika Polska The Times opublikowano zdjęcie mareckiej ciuchci oraz artykuł o konkursie.


Zachęcamy do udziału w etapie finałowym i oddawania głosów na Marki. Etap ogólnopolski rozpoczyna się 15 stycznia o godzinie 14:00 i trwa do 25 stycznia. Czytelnicy gazet w całej Polsce oraz internauci będą wybierać spośród szesnastu miast to, które ich zdaniem najbardziej zasługuje na tytuł Najpiękniej Rozświetlonego Świątecznie Miasta w Polsce. Zwycięskie miasto otrzyma sprzęt AGD dla wybranego domu dziecka lub na inny cel społeczny o łącznej wartości 50 000zł.Link do głosowania


Galeria

zdjecie: 83531
fot. 1
fot. 3
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry