"Zima w mieście - bezpieczne ferie"

Anna Konopka SP4

 16 stycznia 2016    19:13

Szczegółowy plan programu "Zima w mieście - bezpieczne ferie"

realizowanego w terminie 01.02.2016 - 12.02.2016

 

01.02.16

Przywitanie dzieci, przedstawienie planu dnia, gry i zabawy integracyjne.

Zajęcia profilaktyczne "Bezpieczne ferie". Zajęcia plastyczne - płaskie origami. Wyjazd do Colorado. Gry i zabawy na świeżym powietrzu.

02.02.16

Przedstawienie planu dnia, gry i zabawy edukacyjne. Zajęcia sportowe na sali gimnastycznej. Wycieczka do kina. Zajęcia muzyczne (karaoke, konkurs piosenki).

03.02.16

Przedstawienie planu dnia ,zajęcia sportowe na sali gimnastycznej. Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik. Konkurs plastyczny dotyczący wystawy.

04.02.16

Przywitanie dzieci, przedstawienie planu dnia, gry i zabawy integracyjne. Zajęcia profilaktyczne "Bezpieczne ferie" (Bezpieczeństwo na ulicy) Gry i zabawy na świeżym powietrzu. Wyjście na łyżwy /zajęcia taneczne/zajęcia kulinarne w pizzerii.

05.02.16

Przedstawienie planu dnia, gry i zabawy edukacyjne. Zajęcia profilaktyczne "Bezpieczne ferie" (Bezpieczeństwo przy zbiornikach wodnych) Zajęcia sportowe w sali gimnastycznej. Wyjazd na basen.

08.02.16

Przedstawienie planu dnia, zajęcia sportowe w sali gimnastycznej. Zajęcia profilaktyczne "Bezpieczne ferie" (Co mogę zrobić, aby być silnym i zdrowym?). Warsztaty krawieckie - szycie zabawek. 09.02.16 Przywitanie dzieci, przedstawienie planu dnia, gry i zabawy integracyjne. Zajęcia profilaktyczne "Bezpieczne ferie". Gry i zabawy na świeżym powietrzu. Wycieczka do Multikina Targówek

10.02.16

Powitanie uczestników. Zajęcie profilaktyczne - Zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zajęcia integracyjne. Zajęcia sportowe. Wyjazd do Centrum Zabaw Eldorado.

11.02.16

Zbiórka, omówienie planu dnia. Zajęcia profilaktyczne - Zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu. Konkurs plastyczny. Wyjazd na basen lub zajęcia cyrkowe. 12.02.16 Zbiórka, omówienie planu dnia. Zajęcia profilaktyczne - Zdrowe odżywianie. Wyjazd do Centrum Nauki Kopernik. Daty i ilość wycieczek mogą ulec zmianie. Uzależnione jest to od rezerwacji i ilości uczestników akcji "Zima w mieście".

Galeria

zdjecie: 83626

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry