18 stycznia 2016    14:03

Uroki zimy oraz atrakcje, jakie niesie ze sobą  właśnie ta pora roku  były tematem dzisiejszego  (13.01.16) spotkania z  maluchami  z Niepublicznego Przedszkola "Wesoły Teletubiś".  Bardzo spodobała się zabawa  "prawda czy fałsz", zagadki o zimie oraz pokazywanie mimiką wylosowanych zagadek zabaw zimowych np. lepienie bałwana, zjazd na nartach itd. Nie zapomnieliśmy też o uświadomieniu dzieci o niebezpieczeństwach  grożących podczas zabaw w pobliżu miejsc  komunikacyjnych czy na zamarzniętych stawach , rzekach.

Żabki i Biedronki po wysłuchaniu  wierszy ze zbioru "Kolorowy świat przedszkolaka" , "Bałwan"  Franciszka Klimka ,  "Bałwan i wiosna" H. Chróścielewskiej i obejrzeniu filmu "Kulig" z misiem Uszatkiem  pokolorowały "bałwankowe" ilustracje,  co sprawiło, że w  bibliotece zrobiło się zimowo, mimo deszczowej szarugi za oknem.

 

Galeria

zdjecie: 83701
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry