Wspólny trening Goju Ryu Karate Do JUNDOKAN

Piotr Wysocki UKSSanchin

 21 stycznia 2016    16:45

W dniu 20 stycznia 2016 roku do Shibu Dojo Marki (UKS "SANCHIN") zawitał Sensei Nuno Cardeira - 6 Dan Jundokan z Portugalii. Sensei przebywał w Warszawie służbowo i pomiędzy zajęciami zaszczycił nasz klub swoją obecnością. Ze względu na ograniczony czas w trakcie prowadzenia treningu Sensei skoncetrował się na szczegółach wykonywania Kata Saifa, Kihon - Bunkai i Rezoku - Bunkai. Sensei Cardeira trenuje Goju Ryu Karate Do szkoły JUNDOKAN 33 lata, w przeszłości był członkiem kadry narodowej Portugalii w Kata. Obecnie jest międzynarodowym sędzią. Mam nadzieję, że detale przekazane w trakcie krótkiego szkolenia wpłyną na jeszcze większe nasze zaangażowanie w trening. W zajęciach wzięli też udział nasi przyjaciele z klub w Siedlcach. Z Sensei Cardeira spotkamy się ponownie na Europejskim Seminarium JUNDOKAN w Tires (Portugalia).

Sekretarz UKS "SANCHIN"

Piotr Wysocki

PRZEKAŻ SWÓJ  1%  PODATKU NA UKS "SANCHIN"

NIC CIĘ TO NIE KOSZTUJE A WESPRZESZ NASZYCH ZAWODNIKÓW!

KRS 0000 340 903

Galeria

zdjecie: 83809
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry