Dorzuć się do puszki WOŚP

2 kolejka Mareckiej Ligi Futsalu za nami!

Marcin Boczoń MareckaLigaFutsalu

 17 lutego 2016    15:52Druga seria spotkań jest już za nami. Po sobotnich meczach tylko trzy zespoły mają na swoim koncie komplet punktów.


Nadal na prowadzeniu jest Niespodzianka, która o jedną bramkę wyprzedza In Plus. Drużyna Marcina Boczonia pokonała dziś Tulewo 9:3, ale jej gra nie była aż tak efektowna jak w ubiegłym tygodniu. "Księgowi" z kolei w bardzo dobrym stylu wygrali z Kanonierami 11:3. Niestety spotkanie, które awizowane było jako hit kolejki zawiodło ze względu na rozczarowującą postawę zespołu Mateusza Grochowskiego. Fani Arsenalu Londyn byli dziś tylko tłem dla dobrze funkcjonującej ekipy Patryka Gall. Podium uzupełnia debiutujący w naszych rozgrywkach GS AKS, który rozgromił TB 11:1. W drużynie z Zabrodzia bardzo dobre zawody rozegrał Patryk Babańczyk, który aż pięć razy wpisał się na listę strzelców. Pierwsze zwycięstwo w tegorocznej edycji odnieśli zawodnicy All Stars Kati Kominki. Podopieczni Krzysztofa Króla pokonali bowiem Mareckie Asy 8:6.

W klasyfikacji strzelców Piotr Wojda (Niespodzianka) wyprzedza o dwa trafienia Michała Madeja (In Plus).

Wyniki 2 kolejki MLF:


Tulewo - Niespodzianka Marki 3:9
Mareckie Asy - All Stars Kati Kominki 6:8
TB - GS AKS 1:11
In Plus Marki - Kanonierzy 11:3


Wydarzenie jest współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu Miasta Marki


Marecka Liga Futsalu została objęta honorowym patronatem przez Burmistrza Miasta Marki

Galeria

zdjecie: 84655

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry