Konkurs na logo miasta Marki

Paweł Pniewski UMMarki

 1 marca 2016    14:22

Burmistrz miasta Marki zaprasza do składania ofert w otwartym i ogólnopolskim konkursie na zaprojektowanie logo miasta Marki.  Konkurs skierowany jest do pełnoletnich osób i firm zajmujących się projektowaniem systemów identyfikacji wizualnej.Jeden z wymogów uczestnictwa, to wykonanie przynajmniej jednej księgi Identyfikacji Wizualnej, która została wdrożona.

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie loga Marek. Nagrodą będzie zaproszenie laureata do negocjacji na opracowanie systemu identyfikacji wizualnej dla miasta. Wynagrodzenie przewidziane w regulaminie to 18.000 zł netto. Na wykonanie pełnej wizualizacji, zwycięzca będzie miał 30 dni.

Zwycięski projekt, który stanie się oficjalną identyfikacją graficzną miasta powinien cechować się kreatywnością, jasnością przekazu oraz funkcjonalnością. Przygotowując koncepcję autorzy powinni wziąć pod uwagę cechy i atuty miasta. Szczegółowe informacje na temat miasta Marki, znajdują się w  "Strategii zrównoważonego rozwoju miasta Marki do 2020 roku", dostępnej na BIP Marki.

Zgłoszone do konkursu prace będą podlegać formalnej weryfikacji, a potem trafią pod obrady Komisji Konkursowej. Prace wraz ze zgłoszeniem mogą być wysłane pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres: konkurs.marki@marki.pl, do 21 marca br. Zwycięzca zostanie wyłoniony do 11 kwietnia 2016 roku.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie. Informacji udziela Emilia Wrzosek tel. 22 781 10 03 wew. 900.

 Regulamin Zgłoszenie

Galeria

zdjecie: 85022
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry