Bezpłatne dyżury doradców podatkowych

Paweł Pniewski UMMarki

 2 marca 2016    22:29

W ramach kampanii informacyjnej "Marki - tu mieszkam, tu płacę podatki" mieszkańcy Marek mogą skorzystać z bezpłatnych dyżurów doradców podatkowych.

Jeśli chcesz mieć wpływ na jakość życia i inwestycje w Markach, rozlicz tu PIT!

WYSTARCZY JEDEN FORMULARZ

Zbliża się czas rozliczania podatku dochodowego w zeznaniach rocznych, pamiętajmy że 37 % naszego podatku dochodowego trafia do budżetu gminy, w której mieszkamy. Gmina Marki przygotowała kampanię informacyjną adresowaną do mieszkańców, by zachęcić ich do płacenia podatku PIT w Markach. Dzięki temu gmina zyska realne pieniądze na inwestycje, a mieszkańcy mają wpływ na to, jak wygląda ich miasto. Marki z tytułu PIT od mieszkańców zyskują prawie 37,5 mln zł. Dlatego tak ważne jest, aby wypełniając roczne zeznanie podatkowe wskazywać Marki jako miejsce swojego zamieszkania. Nie wiąże się to z koniecznością zameldowania, ani wymiany dokumentów, a budżet miasta zyskuje dzięki temu dodatkowe środki, które można przeznaczyć np. na rozwój infrastruktury. Im więcej osób składając PIT wpisze Marki jako miejsce zamieszkania w zeznaniu rocznym, tym więcej środków będzie można wydać na inwestycje.

TWOJE PODATKI, TWOJE POTRZEBY

Jeśli chcesz by Twoje dzieci znalazły miejsce w przedszkolu, szkole, gmina budowała drogi i ścieżki rowerowe, wskaż Marki w PIT jako miejsce zamieszkania lub wypełnij ZAP 3 i dofinansuj te inwestycje. Dzięki mieszkańcom, których pieniądze z zeznania rocznego trafiają do Marek gmina realizuje właśnie te i wiele innych zadań.

Więcej informacji na temat kampanii i budżetu: www.marki.pl/tumieszkam/
 W ramach kampanii w marcu i kwietniu będą odbywały się bezpłatne dyżury doradców podatkowych dla mieszkańców Marek:

Urząd Miasta Marki Doradca w każdą środę w godz. 13:00-18:00 Dyżury pracowników Urzędu Skarbowego w UM Marki 14 marca w godz. 9:00-15:00 i 8 kwietnia w godz. 9:00-15:00

Dyżury pracowników Urzędu Skarbowego w Centrum Handlowym M1 11, 12,13 marca w godz. 12.00 - 18.00

Dyżury doradców podatkowych w szkołach: w godz. 17.00 - 19.00

Szkoła Podstawowa Nr 4 - 4 marca, 1 kwietnia

Szkoła Podstawowa Nr 1 - 9 marca, 6 kwietnia

Szkoła Podstawowa Nr 2 - 18 marca, 15 kwietnia

Szkoła Podstawowa Nr 3 - 22 marca, 19 kwietnia

Zespół Szkół Nr 2 - 31 marca, 28 kwietnia

Galeria

zdjecie: 85056
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry